Malý Hamburk - neděle 12.8.2018 od 14.00 hod.

Mušle v Městských sadech - Ústí nad Labem

14.00 - Sabrage - pop-rock z Pardubic. Mladá kapela spolu hraje od r. 2011, kdy se rozhodla jít cestou vlastních autorských skladeb. Při poslechu jejich písniček se neubráníte dojmu, že někde v dálce slyšíte Chinaski. V Ústí jste je mohli vidět v minulosti na Majálesu. Vítěz letošní prestižní soutěže Šance Muzikus, kde postoupili do osmičlenného finále z více než 250 kapel z Čech i Slovenska. Zajímavá kapela, která má za sebou koncertování s Chinaski, Davidem Kollerem i Vladimírem Myšíkem.
15.00 - Porcelain Hill - kalifornská kapela v klasickém minimalistickém rockovém složení (kytara, basa, bicí) hraje typický osmdesátkový ostrý rock s nevídanou vervou. Do Čech přijeli na pozvání členů skupiny Doctor Victor, se kterými se seznámili na společném britském turné letos v červnu. Pro "máničky" by návštěva koncertu měla být povinná!Zkrátka Amíci v Ústí - tak proč se nejít podívat, když se ani neplatí vstupné...
16.00 - Fridrich & Fridrich - ústecká tříčlenná kapela se čtvrtým členem - maskotem. Jemný hlas útlé zpěvačky občas nekoresponduje s tím, co zpívá, ale to vůbec nevadí, spíše naopak. Začínající hudebníci jsou komunikativní a určitě se v nich skrývá potenciál, který budou postupně odhalovat i v budoucnu. Věřím jim. Rock.
17.00 - Báry - na závěr park uklidní countryová, čistě dámská skupina Báry, jejíž členky pochází z různých koutů republiky. Kapelou prošlo od r. 1989 hodně muzikantů, dnes se prezentují v pětičlenné sestavě, která hraje převážně převzaté melodie s vlastními českými texty. Z country lehce přejdou do bluegrassu i folku. Jestliže první kapela hraje v přísně můžském složení, na závěr odpoledne se můžete těšit na ženské hlasy i půvab.
https://www.youtube.com/watch?v=TVcmLyvYqvg