Malý Hamburk - neděle 16. 6. 2019 od 15.00 hod.

Mušle v Městských sadech - Ústí nad Labem

16. června
15.00 - Mezinárodní konzervatoř v Praze
- z minulých ročníků si možná pamatujete Zdenku Trvalcovou - krásnou a milou slovenskou zpěvačku francouzských písní za doprovodu akordeonu Michala Mihoka a kytary Tibora Židy. Letos Zdenka nepřijede (zanedlouho bude mít miminko), nicméně s Michalem a Tiborem za sebe poslala náhradu v podobě tří svých studentek. Bude to hezké, Zdence bezvýhradně věřím.
16.00 - Veronika Wildová a Divokko - pražská skupina v čele s textařkou, zpěvačkou a pianistkou byla jedním z vítězů loňské Šance Muzikus a i v letošním roce se chtěla zúčastnit našich letních akcí. Zájem byl oboustranný.
17.00 - Patrik Bartko a Experience - dvorní kytarista Marka Ztraceného přijede s vlastním projektem.
18.00 - Bára Zmeková a japonské duo Mikka mangetsu - pianistka, skladatelka a zpěvačka z Prahy s sebou letos přiveze své japonské kamarády - hudebníky. Umožní nám drobný vhled do japonské vážné hudby (klavír, housle, zpěv).

 

23. června
15.00 - Ines + Roos
- holandsko-rakouské duo hudebníků hrají každý zvlášť i společně.
16.00 - Wono sito sedne - pop-rocková skupina z ústeckého regionu je autorským projektem Jirky Černého. Jejich melodické písničky jsou k zamyšlení i vtipné a krásně zahrané i zazpívané.
17.00 - Igor Barboi trio - projekt ruského akordeonisty s cellistou Vojtou Čermákem a kytaristou Martinem Herbstem je plný krásných melodií, u kterých cítíte vliv Francie, Španělska i Brazílie.
18.00 - Točílas - skvělou partu ústeckých muzikantů není třeba nijak zvlášť představovat. Snad jen krátce - budete se bavit.