Malý Hamburk - neděle 29. 9. 2019 od 15.00 hod.

Mušle v Městských sadech - Ústí nad Labem

Poslední Malý Hamburk v tomto roce proběhne tuto neděli, 29. září 2019. Opět máme pro Vás připraven program, složený ze čtyř kapel :

15.00 - Brkovice Boys - kapela z Českého Krumlova má na severu kamarády a chtěla spojit příjemné s užitečným a taky trochu zapařit. Také je rád uvidím.
16.00 - Public Fusion - teplická funky kapela je mladá a hodně talentovaná. Jsem přesvědčen, že se Vám budou líbit. Na nic si nehrají a prostě hrají. Čistě, přesně, profesionálně, kvalitně a zároveň pro radost.
17.00 - BB Flink - ústecká kapela, vedená zpěvákem a kytaristou Petrem Beranem zaujme posluchače v hospodě i na veřejné akci. A jsem rád, že na posledním Hamburku jedna ústecká kapela zahraje.
18.00 - Káča Rousová + Pavel Houfek - duo, které hraje a zpívá na VIP akcích i motorkářských srazech. Drobná zpěvačka těžko může více kontrastovat se zarostlým kytaristou a zpěvákem, nicméně hned po první písni zjistíte, že hlasově jim to k sobě pasuje jak málokomu jinému.
Opakuji - jedná se o poslední Malý Hamburk letošního roku a doufáme, že ještě vydrží krásné počasí. Ale i kdyby ne, přijďte, prosím, sdílejte tuto Událost nebo program. Velice rádi se s Vámi rozloučíme a budeme doufat, že se za rok opět v Městských sadech shledáme na této akci, která již pátým rokem přivedla do Ústí celou řadu velice zajímavých muzikantů z celého světa. A kdybychom se v neděli neviděli, děkujeme Vám za všechny Vaše návštěvy a Vaši přízeň.