Neděle ve středu 2022 - neděle 25. 9. 2022 od 15.00 hod.

Radniční park - Most

Posledním desátým dílem se s Vámi tuto neděli rozloučí nový kulturní projekt určený pro mostecké diváky - Neděle ve středu. Děkujeme Vám za případnou návštěvu, přízeň i sdílení Události.
Program:
15.00 – Sabina Ludányiová - kapela s názvem v podobě jména své frontmanky a hlavního tvůrčí osobnosti uskupení. Koneckonců Sabina nejprve nahrála svou první desku a pak teprve k sobě sehnala muzikanty. V letošním roce získala nejvyšší ocenění v soutěži Šance Muzikus, když právě její kapela získala nejvíce koncertních slotů na nejvíce prestižních festivalech v ČR. A k tomu jako bonus ocenění společnosti Bandzone.cz.
16.00 – Nina Radnická - absolventka oboru populární zpěv na teplické Konzervatoři spojila své síly s pianistou Jiřím Panchartkem a výsledkem je příjemný set šansonových melodií.
17.00 – Sarah & The Adams - Šárka Adámková zřejmě udělala dobře, když své anglické texty, které vydala na dvou deskách, vyměnila na třetí desce za texty české. Její melodie jsou dokonalé a její zpěv nezaměnitelný. To jsou silné zbraně, které z každého koncertu dělají nezapomenutelnou záležitost. Letos si jako hosta pozval na své vystoupení i Janek Ledecký!
Projekt Neděle ve středu je finančně podporován Statutárním městem Most - děkujeme.