Rogalo DC - neděle 1. 8. 2021 od 15.00 hod.                        Smetanovo nábřeží - Děčín

1.8. :
15.00 – Circus Ponorka – jednočlenná show v podání dvorního kytaristy Miro Žbirky – Honzy Ponocného. Krom toho, že je výtečným kytaristou a performátorem, složil i hudbu k fimu Alice Nellis (Perfect Days).
16.00 – Vojnar Family band – jeden táta, tři synové a velká společná láska k muzice od písní k táboráku po rock.
17.00 – Eva Vargo – velmi zajímavá a šikovná písničkářka z Litvínova je zároveň vášnivou cestovatelkou a určitě osobou, kterou si stojí za to poslechnout.
 
8.8. :
15.00 – Bára Zmeková – pianistka, skladatelka a zpěvačka sama o sobě říká, že když si ostatní děti hrály, ona hrála na piáno. A baví jí to dodnes, kdy je velmi uznávanou písničkářkou, která byla dokonce nominována na Ceny Anděl 2019 a to hned ve dvou kategoriích. Tentokrát přijede poprvé s celou svojí kapelou.
16.00 – Točílas – přitvrdíme populární ústeckou partou mladých chasníků, na kterých je vidět, že dělají hudbu pro radost svou i posluchačů.
17.00 – Martina a Kristina Barta – zpěvačka, žijící dlouhodobě v Berlíně a její sestra pianistka se mohou směle řadit mezi evropskou špičku v oboru jazz. Patří mezi ty umělce, u kterých si zkrátka musíme vážit, že se k nám rádi vracejí. Nenechte si ujít.
 
15.8. :
15.00 – Gerald James Clark – pohodová muzika jihoafrického kytaristy je plná krásných melodií a opravdu se až neuvěřitelně hodí na nedělní odpoledne. Můžete namítnout, že už letos na Rogalu vystupoval, ale věřím, že i Vy, kteří jste jeho koncert shlédli, si ho rádi poslechnete znovu. Opět přijede se svými českými kamarády – otcem a synem Hlobilovými – na basu a bicí.
16.00 – Jokers – pražská pop-rocková pětice byla založena v r. 2008 a má za sebou 2 vydaná CD. Na vystoupeních používají kostýmy a ve svých písních vícehlasy. Jejich show je zajímavá na pohled i poslech.
17.00 – Jenmy – akustické smíšené duo, ve kterém hudbu na basu tvrdí krásná Helena a Jiří obstarává zpěv a základní melodii.
 
22.8. :
15.00 – Idio Idio – ústecká punk-rocková kapela, která sbírá fanoušky jako korálky na řetízku a jejich náhrdelník je dnes již pořádně dlouhý. Mají za sebou účast na jednom z největších evropských festivalů v Polsku a na všech větších festivalech u nás. Odjeli turné s kapelou Zakázaný ovoce.
16.00 – Sabrage – pardubická pop-rocková čtveřice z Pardubic s charismatickým frontmanem, zpěvákem Julianem Záhorovským. Osobně bych jejich melodické písně zařadil po bok skupiny Chinaski.
17.00 – Toska – litoměřická kapela, u které Vám v paměti zůstanou viset svižné, skákací, melodie a dvě ženy z pódia – výtečná zpěvačka Miri Holemá (RockOpera Praha) a neméně skvělá trumpetistka Bára Kulasová. Celkově mám trochu obavu, že tato neděle bude pro našeho zvukaře a časový harmonogram velkým oříškem…
 
29.8. :
15.00 – Andrea Šulcová – zajímavá multiinstrumentalistka mne neustále překvapuje novými polohami své umělecké tvorby. Špičková jazzová hráčka na příčnou flétnu se tentokrát představí ve folkové podobě – sama s kytarou.
16.00 – Kronwell – děčínská rocková parta poprvé na Rogalu DC!
17.00 – Renata Binič – mladá zpěvačka, která si na jeden víkend odskočí z Francie do Čech, kde je vlastně doma. A svou francouzštinou nám přinese trochu té ciziny.
 
Projekt Rogalo DC je finančně zajištěn Statutárním městem Děčín – děkujeme!