Rogalo DC - neděle 21. 8. 2022 od 15.00 hod.    

Smetanovo nábřeží - Děčín

Již na 13. pokračování pravidelného multižánrového minifestivalu Vás zveme opět v neděli od 15.00 hod. Projekt Rogalo DC je finančně podporován Statutárním městem Děčín.
Program :
15.00 – 20 minutes - jednovaječná dvojčata Simona a Denisa Katzer překvapí něčím novým každý rok. Jejich letošní vystoupení jsou ovlivněna pobytem na Kanárských ostrovech, nočním životem a létem. Pop-folk.
16.00 – Holborn Stereo - česká tříčlenná kapela, ovlivněná britskou hudbou z minulého století. Vlastní hudba, vlastní anglické texty a starý zvuk v podání mladých současníků. Zajímavá kapela, která má předpoklady oslovit všechny věkové kategorie.
17.00 – Igor Barboi + Petr Zelenka – brilantní ruský akordeonista se svým novým kolegou – percussistou.

 
28.8. :
15.00 – MarZ - ústřední postavou skupiny je frontmanka – zpěvačka, kytaristka a skladatelka Markéta Zdeňková, která kolem sebe soustředila opravdu kvalitní muzikanty v čele s jedinečným trombonistou Štěpánem Janouškem. Výrazný zjev současné folkové scény.
16.00 – Stará škola – ústecká rocková legenda.
17.00 – Nina Radnická – absolventka oboru populární zpěv na teplické Konzervatoři spojila své síly s pianistou Jiřím Panchartkem a výsledkem je příjemný set šansonových melodií.