Rogalo DC - neděle 1.10.2017 od 15.00 hod.               Smetanovo nábřeží - Děčín

 

15.00 - Pavel Houfek a přátelé - výborný muzikant, zpěvák nepřijede se svým tradičním bandem, ale pozval si na vystoupení cajoonistu Filipa Šaška a zpěvačku Kristýnu Pištěkovou. Šlape jim to krásně.

16.00 - Žyhadloo - děčínská parta měla zájem vystoupit a já mám pocit, že stojí za to, jim věnovat čas. Vlastní tvorba, trochu do punku.

17.00 - Los Pelotudos - celý letošní ročník uzavře velice populární domácí kapela, jejíž produkce je svižná a není ji potřeba nijak zvlášť představovat. Rozhodně mám za to, že splňuje podmínku - to nejlepší nakonec.

https://www.youtube.com/watch?v=pZa_TSY9xww

 

Děkuji všem, kteří se podíleli na pořádání letošního ročníku. Karlovi Hladíkovi a jeho týmu za výborný zvuk, ochotu a fakt, že velkou měrou přispěli k tomu, že se k nám hudebníci rádi vraceli.
Luďkovi Nedvědovi za to, že si pro Rogalo vyčlenil všechny neděle, nikdy nechyběl. Za moderování a především za to, že v klidu řešil všechny problémy, které po dobu čtyřměsíčního konání celého projektu zákonitě přišly.
Děkuji paní Michaele Švarcové a paní Mirka Anna za fotodokumentaci celé akce, za to, že pokud měly čas, přišly a fotografovaly a tím umožnily zpestřit tyto stránky vizuálně a zachytit atmosféru akcí v různých fázích a za různého počasí.
Děkuji OC Pivovar za přítomnost stánku s občerstvením.
Děkuji Městu Děčín za možnost tuto akci pořádat a za podporu, kterou ze strany města vnímám.
Děkuji kulturní komisi města, která se o akci zajímá, vnímá ji pozitivně a jíž věřím, že kdyby bylo potřeba pomoci, budou se snažit pomoc poskytnout.
Samozřejmě musím poděkovat všem účinkujícím za jejich vystoupení a pochopení pro občas nepříznivé podmínky. A stejně tak musím poděkovat všem divákům, bez kterých by podobné akce neměly vůbec smysl. Doufám, že se Vám letošní program líbil, že jste si vždy našli nějakého svého oblíbence a že jste třeba díky Rogalu i objevili nějaké nové tváře, které Vás zaujaly a o jejichž existenci jste neměli tušení. 

 

Rogalo DC - každou neděli na Smetanově nábřeží od 15.00 do 18.00 hod.