Nedělní Kafáč - neděle 25. 9. 2022 od 15.00 hod.

Lázeňský park Kyselka - Bílina                     

Posledním dílem se s Vámi rozloučí letošní kulturní novinka - projekt Nedělní Kafáč. Děkujeme všem za případná sdílení Události a hlavně za Vaši návštěvu na naší akci.
Program :
15.00 – Sarah & The Adams - Šárka Adámková zřejmě udělala dobře, když své anglické texty, které vydala na dvou deskách, vyměnila na třetí desce za texty české. Její melodie jsou dokonalé a její zpěv nezaměnitelný. To jsou silné zbraně, které z každého koncertu dělají nezapomenutelnou záležitost. I proto si ji v letošním roce vybral Janek Ledecký jako hosta na své tour.
16.00 – bubenická show Šimona Flesara - talentovaný bubeník je vítězem celostátního kola ZUŠ ve hře na bicí, kdy již několik let pravidelně poráží své o mnoho starší kolegy. Pod vedením p. učitele Michala Martince dělá každým rokem obrovské pokroky.
17.00 – Sabina Ludányiová – kapela s názvem v podobě jména své frontmanky a hlavního tvůrčí osobnosti uskupení. Koneckonců Sabina nejprve nahrála svou první desku a pak teprve k sobě. Sabina se letos stala jednoznačnou vítězkou celostátní soutěže Šance Muzikus.
Nedělní Kafáč je projekt, který podporuje Město Děčín a existuje díky spolupráci s KC Bíllina.