Neděle 7.7. MALÁ PAŘÍŽ

12.07.2013 20:03
15.00 - Wasser - populární teplická klavíristka, pravidelná návštěvnice Malých Paříží s bezbřehým repertoárem, ošplouchaným všemi světovými oceány.
15.30 - Nirvana Spirit - hudební uskupení kolem kytaristy a zpěváka Fandy Kukosy, který svým hlasem dává vzpomenout na legendárního frontmana skupiny Nirvana - Kurta Cobeina. Ostatní hráči jsou složeni hlavně z členů teplické skupiny Blue Rocket. 
16.45 - Przytuła & Kruk vs Maciej Kudła (Poland) - trio polských hudebníků (zpěv, kytara, bicí) je pozvánkou na další Malou Paříž, která se ponese ve znamení blues.
18.00 - Igor Barboj + Martin Herbst - skvělý akordeonista a legendární teplický kytarista se spolu dali dohromady na loňských ročnících Malé Paříže a dnes spolu tvoří nezapomenutelný tandem.
19.00 - Severočeská filharmonie - koncert největšího hudebního tělesa v Ústeckém kraji proběhne v prostorách hlavního sálu Zahradního domu. Zvuk se pokusíme přenést i do venkovního prostoru.
20.15 - Nejenjazzband - ústecká skupina, složená z vynikajících hudebníků hraje jazz, ale nejen ten. Těšit se můžete na slavné světové i české evergreeny. Začátek koncertu může být posunut, dle délky vystoupení Severočeské filharmonie.
20.45 - Teplický Nastoják - stejně jako každou první neděli v měsíci i tentokrát předvedou své příspěvky dobrovolníci z řad teplických básníků, spisovatelů či jiných individuí.