MALÁ PAŘÍŽ 2021

28.05.2021 15:07
MALÁ PAŘÍŽ 6.6.
15.00 - Molly the Bloom - Vláďa Dundr je severočeským příznivcům hudby známý především díky své coverové kapele Štíhlá koza. Nyní se představí s vlastní tvorbou s vlastními texty v angličtině.
16.00 - Pontiac - teplická legenda s frontmanem Ivošem Zgrochem. Country-rock.
17.30 - Jula Baroš kvartet - špičkový trumpetista spolupracoval ve své kariéře s nejznámějšími orchestry i umělci u nás i v zahraničí. Jazz.
19.00 - R.A.Š. - Radek Švejda je skvělý zpěvák i kytarista. Se svou skupinou Ferit hraje cover verze známých písní na prestižních akcích. Romantické akustické šmrdlání je jeho vlastním autorským projektem.
20.00 - Furyant - teplická skupina je složená ze samých výborných hudebníků a přežila i odchod svého pianisty Maritna Illeše. Má za sebou své první CD a pomalu si buduje svou síť posluchačů. Art-pop.
 
MALÁ PAŘÍŽ 30. 5.

15.00 - Gejza Sendrei - známý teplický pianista
16.00 - Justin Lavash - anglický kytarový mág s trvalým pobytem v Teplicích.
17.30 - Na3si - děčínsko-ústecká kapela - folk-rock.
19.00 - Wono sito sedne - parta muzikantů, mezi nimiž je i teplický bubeník Michal Martinec. Folk-rock.
20.00 - Pavel a Káča - dva hlasy, jedna kytara. Akustické duo.

 

MALÁ PAŘÍŽ 23. 5.

Plánovat jakoukoli kulturní akci je v dnešní době složité. První Malá Paříž letošního roku bude ve znamení účinkujících, kteří nejsou zdaleka. Vybral jsem víceméně všechny ty, kteří s námi spolupracují na Lepších večerech. Postupně se Vám všichni představí a vzhledem k tomu, kolik nás je, si myslím, že to nuda rozhodně nebude. Káča Rousová, Katka Kročilová, Kristýna Pištěková, Marek Lepší, Pavel Houfek, Gejza Sendrei, Pavel Košík Košumberský, Jakub Fojtík, Marek Mrvík, Samuel Němec a Jirka Straněk.