MALÁ PAŘÍŽ 2020

05.06.2020 12:19

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 5.7.

15.00 - Helena Kolihová - pianistka z ulice U zámku hraje na "domácí půdě"
16.00 - Vojnar family band - otec a tři synové = 4 kytary, zpěv. Po roční odmlce opět u nás.
17.00 - Iva Šulcová + Tomáš Kostka - děčínská hudební dvojice mladých a moc šikovných učitelů. Pianistka a kytarista, který je zároveň výborným zpěvákem hrají hity minulého století.
18.00 - Kpt. Krab - dadaistická diskotéka - to jsme na Malé Paříži ještě neměli. Tak uvidíme.
19.00 - NINA ROSA - slovenská zpěvačka, skladatelka a houslistka Nina Marinová je sázkou na jistotu. Společně s akordeonistou Michalem Mihokem a kytaristou Tiborem Židou patří k těm muzikantům, které plánuji zvát na Malé Paříže tak dlouho, jak budou chtít a budu vždy rád, pokud pozvání přijmou.
20.00 - Igor Barboi trio - teplické trio, složené z ruského akordeonisty Igora Barboi, cellisty Severočeské filharmonie Vojty Čermáka a legendárního teplického kytaristy Martina Herbsta. Latinsko-americké melodie s příjemným komentářem.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 28.6.

15.00 - Alex Glizé a Dita Holá - francouzský kytarista Alexandre Glize a Dita Holá, cellistka z filharmonie Hradec Králové představí svůj hudební projekt "Différences". Od klasické hudby (J. S. Bacha) po moderní skladby (Radiohead), jazz (Chick Corea), tango (Piazzolla) a filmovou hudbu (Ennio Morricone). Přijďte si užít muzikální zážitek, kde se střetává lyrické cello a dynamická kytara v nevšední rytmické souhře.
16.00 - Gejza Sendrei - populární teplický pianista miluje lidi a lidé milují jeho. A jeho piano.
17.00 - Pontiac - výtečná teplická skupina je na scéně od r. 1997 a za dobu své existence spolupracovala s celou řadou známých tváří (Karel Černoch, Pavel Brümer, Karel Kahovec, Petra Černocká a další). Moderní country.
18.00 - Piratex of the Pubs - jihočeská kapela se nechala inspirovat irskou lidovou muzikou. V loňském roce jela jako support turné se skupinou Tři sestry. Kdo má rád říznou irskou rockovou muziku, ať určitě nezůstane doma.
19.00 - Idio Idio - ústecká punk-rocková kapela se během několika málo let stala vyhledávanou a velmi populární. Jsou pracovití - skládají písně, točí klipy, často hrají - a hlavně je na nich vidět, že je to baví a jejich koncerty jsou vždycky nabité spoustou energie.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 21.6.

15.00 - ZUŠ Teplice - vystoupí zpěváci ze třídy paní uč. Proklové
16.00 - SclapBand - DDM v Ústí nad Labem se v letošním roce loučí se členy skupiny, založené výborným Samuelem Němcem. Poskytli jsme jim prostor pro natočení klipu a záznamu z jejich možná posledního vystoupení.
16.45 - Jokers - pražská pop-rocková skupina. Pětičlenná kytarovka Jokers baví hrátkami s rodným jazykem, žánrovou rozmanitostí a vokálními vícehlasy.
18.00 - U-style - děčínská parta je dnes již pravidelným účastníkem Malých Paříží a uspokojí příznivce folku, country i rocku.
19.00 - Jana Šteflíčková - přední česká písničkářka se na špiči folku pohybuje již řadu let. Její předností je výborná kytarová hra i pěvecký potenciál. Její písně možná nejsou pro každého, ale za sebe musím říct, že si jí vždycky rád poslechnu a navíc na Malé Paříže jezdí od jejích počátků.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 14.6.

15.00 - ZUŠ Teplice - představí se Vám žáci pěvecké třídy paní učitelky Xenie Podolchové
16.00 - Wan men song - regionální kapela mladých, talentovaných hudebníků s vlastní i převzatou tvorbou. Funk-rock.
17.00 - Vomiště - country kapela s dlouhou je na české scéně poměrně hodně známá a jistě ji znají i mnozí z Vás.
18.00 - Trio Julius Baroš - špičkový trumpetista, absolvent teplické konzervatoře poprvé na Malé Paříži. Jazzové standardy.
19.00 - Veronika Wildová a Divoko - pražská zpěvačka, pianistka a skladatelka se svou skupinou přijede do Teplic letos již potřetí.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 7.6.

15.00 ZUŠ Teplice - vystoupí žáci ze třídy paní uč. Proklové

16.00 - Divadlo Krabice Teplice - principál Zdeněk Rusín přijede se svým slavným představením "Mrkvomen".
17.00 - Public Fusion - teplická funky kapela plná výborných hudebníků s vynikající zpěvačkou Terezou v čele.
18.00 - Artmosféra - pop-rocková skupina hraje vlastní písně a má za sebou účinkování na všech nejvýznamnějších festivalech v České republice. Vloni měla kapela na Malé Paříži premiéru a líbila se.
19.00 - The BladderStones - bluescrossoverové trio špičkových hudebníků bude opravdu kvalitním zakončením celého odpoledne a já Vám mohu tuto kapelu jen doporučit. Kytarista Tomáš Frolík je jedním z nejtalentovanějších hráčů své generace. Johnny Judl je baskytaristou legendárního Jablkoně a spolupracoval kupř. se skupinou Už jsme doma. A bubeník Michael Nosek patří mezi nejvšestrannější hráče na bicí u nás.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 31.5.

15:00 - Hot sisters - duo dvojčat Lamošových se svým dvorním pianistou.
16:00 - Gejza Sendrei - známý teplický klavírista opět na scéně
17:30 - La Belle Vie - Zdenka Trvalcová (zpěv), Michal Mihok (akordeon), Tibor Žida (kytara) - trojice, která provází Malou Paříž od jejích počátků a kterou se snažím pozvat vždy na její úvodní díl.
18:30 - Sarah & The Adams - manželské duo přijede do Teplic poprvé a úplně nedokážu vysvětlit, jak je možné, že mi zpěvačka Šárka Adámková mohla uniknout. Nedávno vydala kapela svou třetí desku a poprvé jsou texty v češtině. Netroufám si ji žánrově zařadit, hudba je určitě silná pocitově, potřebuje pozornější posluchače a když se zaposloucháte, bude Vám líto, že písnička skončila a ještě chvilku se budete bát zatleskat... Alespoň já to tak měl.
19:30 - Furyant - možná poslední koncert s pianistou Martinem Illešem. Tahle teplická kapela je lepší než si myslí a je to jedna z věcí, která ji dělá ještě lepší. Rozhodně stojí za to si její hudbu poslechnout. Navíc právě pracují na nové desce.