MALÁ PAŘÍŽ - 2019

24.05.2019 17:31

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 9.6.

15.00 - Sclapband - kapela, složená ze žáků DDM Ústí nad Labem, kterou dal dohromady učitel Samuel Němec. Určitě Vás mile překvapí.
16.00 - ZUŠ Teplice - žáci pěvecké třídy paní uč. Xenie Podolchové jsou již tradiční součástí červnových Malých Paříží.
17.00 - R.A.Š. - ústecká parta kvalitních muzikantů, které už nebavilo hrát covery a dali se na autorskou tvorbu. Příjemná pop-rocková muzika, výborně zahraná i zazpívaná.
18.00 - Pirates of The Pub - svižná irská muzika přivezená z jižních Čech a s chutí prezentovaná sedmičlennou kapelou. To si nenechte ujít! Kapela hraje po celé Evropě.
19.00 Filippo Poderini (It) - italský krasavec s kytarou zklidní Malou Paříž pop-folkovým vystoupením.
20.00 - U-style - tato skupina, hrající všechno možné, se stala již pravidelným účinkujícím. Jejich silnou stránkou jsou americké country, kvalitní vokály i hra a velmi pozitivní energie.
https://bandzone.cz/piratesofthepubs

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 2.6.

15.00 - vystoupení žáků ZUŠ Teplice ze třídy paní uč. Galiny Proklové.

16.00 - Galiani gypsy jazz - teplická romská skupina skvělých hudebníků v čele s mimořádným houslistou Milanem Galyášem. V Teplicích je asi není třeba představovat.

17.00 - Kroužek Revival - skupina z teplické Arkádie s sebou vždy přinese tolik pozitivní energie, že si jejich vystoupení budete nadlouho pamatovat. Vystupujícími jsou jak děti, tak dospělí.

18.00 - MarZ trio - Markéta Zdeňková a Štěpán Janoušek jsou základními stavebními kameny MarZu v jakémkoli počtu. Markéta je vynikající zpěvačka a kytaristka a Štěpán je jeden z nejlepších trombonistů u nás a navíc je členem vokálního uskupení SKETY. Po roční pauze se k nám opět vrací.

19.00 - Jana Šteflíčková - pražská písničkářka, která se řadí mezi absolutní špičku naší folkové scény. Moc si vážím toho, že na naše akce jezdí ráda a všude nás chválí.

20.00 - Der Šenster Gob - pražská akustická kapela hrající romskou, židovskou a balkánskou hudbu, cestující při tom po celé Evropě v romantickém zeleném karavanu. Jejich styl se pohybuje od starých klezmerových nápěvů po novější romské jazzově laděné písně.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 26.5.

15.00 - Gonsofus - mezinárodní hudební projekt je výsledkem spolupráce Saši Mamajeva (RU) a Gábora Tokára (HUN). Dvojice produkuje velmi živé a energické koncerty, na kterých jen oni dva ovládají celý arzenál hudebních nástrojů a prostřednictvím 'loopování' vytváří show se zvukem celého ansámblu. V posledních pěti letech odehráli více než 400 koncertů v 19 zemích.

16.00 - Bubenická show Šimona Flesara - výjimka mezi účinkujícími. Loňský vítěz celorepublikové soutěže bubeníků porazil daleko starší kolegy. Žák Michala Martince - bubeníka Svč. filharmonie je opravdu talentovaný a je z Teplic.

16.30 - Justin Lavash (UK) - anglický kytarový mág, představitel špičkového finger-stylu a jeho chraplavý hlas se po roce opět vrací na Malou Paříž.

18.00 - Generation Impasse (HUN) - svižná rocková trojice v klasickém složení Vás svou maďarštinou vrátí do časů Omegy.

19.00 - The Howling Tides (UK) - čtyřčlenná rocková skupina (2 kytary, basa, bicí) v Čechách vystoupí úplně poprvé.

 

MALÁ PAŘÍŽ - neděle 19.5.

15.00 hod. - Zpěváci soukromé učitelky Anety Loskotové - Malá Paříž dává pravidelně prostor mladým umělcům. Nyní dostane prostor začínající soukromá teplická učitelka zpěvu, která představí své žáky.

16.00 - Hambaeros - hudební skupina, která se opírá především o zpěvačku Kithiczku a pianistku Wasser, nicméně rozhodně nelze podcenit ani ostatní členy kapely. Dohromady jim to šlape veskrze nádherně, obecenstvo milují a jejich vydaná energie se jim z publika vždy vrací i s úroky.
17.00 - La Belle Vie - Zdenka Trvalcová, Michal Mihok a Tibor Žida. Trojice, která k Malým Pařížím patří již neodmyslitelně. Písně s francouzskými texty zazpívané a zahrané opravdu luxusně. Neznám diváka, kterému by se tato trojice nelíbila.
18.00 - Kliďánko - ústecká country kapela, hrající moderní americkou country music s českými (často vlastními) texty. Ačkoli se na hudební scéně pohybuje přes 25 let, na Malých Pařížích vystoupí poprvé.
19.00 - The Bladder Stones - blues crossoverové trio, složené z mladých a přesto otřelých muzikantů v klasickém složení - kytara (zpěv), basa a bicí. V tomto pořadí na nástroje hrají: Tomáš Frolík, stipendista na London Center of Contemporary Music; Johnny Judl (spolupráce s Už jsme doma, Sestry Steinovy, člen skupiny Jablkoň); Michael Nosek - absolvent KJJ a jazzové interpretace na JAMU, jeden z nejvšestrannějších bubeníků u nás.