TEPLICKÉ TERASY 

MALÁ PAŘÍŽ

25. a 26. 6. 2022
 
Teplické Terasy - akce, která v loňském covidovém roce přinesla hudbu na více než desítku hospodských teras je pro Vás připravena i letos. V sobotu, 25. června a v neděli 26. června vystoupí celá řada muzikantů možná právě ve Vaší oblíbené restauraci, tak se na ně přijďte podívat.
Projekt Teplické Terasy je realizován za laskavé finanční podpory Statutárního města Teplice.
Návštěvníci budou moci ocenit své hudební favority i dobrovolným finančním příspěvkem do klobouku.
Program :
Restaurace Rajče - Jos. Hory 2821, Teplice
Sobota :

15.00 – Petr Kadlček – teplický rodák, člen skupin Natural a Emise.
16.30 – Lucia Chugai – výborná jazzová zpěvačka s doprovodem.
18.30 – Oksyi – pražská písničkářka s vlastní tvorbou a ukrajinskými kořeny.
20.00 – Schlak – teplická rocková legenda
Neděle :
15.00 – U-style – americká country
17.00 – Pirates of the Pubs – irská hospodská muzika
18.30 – Album - teplicko-chomutovská bluegrassová formace
20.00 – Hadice – teplická coverová skupina
Hvjezda - Antonína Sochora 1440/4
Sobota :

15.00 – Vojnar family band – hudební rodinný klan
17.00 – Recovery – teplická rocková skupina s vlastní tvorbou
19.00 – Petr Kadlček – teplický rodák, člen skupin Natural a Emise
20.30 – BB Flink – ústecká coverová rocková skupina
Neděle :
15.00 – Divadlo Na Klice
17.00 – U-style – americká country
19.00 – Mára Blue trio – frontman skupiny Blue rocket a Lepších večerů
20.30 – Stará škola – unplugged – ústecká rocková legenda
Nádraží Zámecká zahrada :
Litoměřická 1001/15, Teplice
Sobota :

15.00 – Štěpán a Brigita – folkové duo z Prahy
16.30 - HlasIvky - autorský projekt teplické houslistky Ivy Jaške Příhonské.
18.00 – Ukrutná veverka – teplická folková skupina
20.00 – Recovery - teplická rocková skupina s vlastní tvorbou
Neděle :
15.00 – Divadlo Krabice Teplice – divadlo pro děti i dospělé
16.00 – Aneta & The Soul Uncles – profesionální pražští hudebníci v novém společném projektu
18.00 – Gerald James Clark – jihoafrický kytarista a zpěvák
20.00 – Pirates of the Pubs – irská hospodská muzika
U opiček
U Zámecké zahrady 522/2, Teplice
Sobota :

14.00 – Tři v klobouku – děčínské hudební trio – jazz-swing
15.30 – Sissos – australské sesterské duo – folk, soul
17.00 – Iva Šulcová + Tomáš Kostka - děčínské hudební duo.
Neděle :
14.00 – Skok – teplická folková skupina
15.30 – Štěpán a Brigita - pražské folkové duo
17.00 – Mára Blue trio - frontman skupiny Blue rocket a Lepších večerů
Divadelní terasa :
U Císařských lázní 761/4, Teplice

V sobotu zde program není z důvodu konání soukromé akce.
Neděle :
15.00 – HlasIvky – autorský projekt teplické houslistky Ivy Jaške Příhonské
16.30 – Sarah & The Adams – skvělý autorský folk
18.30 – Jula Baroš kvartet – jazzové standardy v podání špičkových českých hudebníků
20.00 – Troiss – worldmusic, jazz
Šanovská kovárna :
Ul. Pod Doubravkou 1337, Teplice
Zde program jen v sobotu.
Sobota :

15.00 – Pavel Houfek, Eliška Jirsová, Kačka Špeciánová – teplický hudebník s krásnými zpěvačkami
17.00 – Oksyi – pražská písničkářka s vlastní tvorbou a ukrajinskými kořeny
19.00 – Tři v klobouku - děčínské hudební trio – jazz-swing
KNAK :
Rooseveltovo nám. 3, Teplice
Sobota :

15.00 – Recovery - teplická rocková skupina s vlastní tvorbou a českými texty
17.00 – Petr Kadlček – teplický rodák, člen skupin Natural a Emise
19.00 – Vojnar family band – hudební rodinný klan
Neděle :
15.00 – Mára Blue trio – frontman skupiny Blue rocket a Lepších večerů
16.30 – Hadice – teplická coverová skupina
18.00 – Stará škola unplugged – ústecká rocková legenda
20.00 – Album – teplicko-chomutovská bluegrassová formace
Monopol :
Zadní trakt Hotelu – vjezd z ulice Českobratrská
Sobota :

15.00 – Iva Šulcová + Tomáš Kostka děčínské hudební duo
17.00 – BB Flink - ústecká coverová rocková skupina
18.30 – Lucia Chugai – výborná jazzová zpěvačka
Neděle :
15.00 – Troiss
17.00 – Pavel + Káča
19.00 – Sarah & The Adams
Benešovo nám. :
Sobota :

14.00 – Ukrutná veverka – teplická folková skupina
15.30 – Oksyi - pražská písničkářka s vlastní tvorbou a ukrajinskými kořeny
17.00 – Vojnar family band - hudební rodinný klan
Neděle :
14.00 – Jula Baroš kvartet – jazzové standardy v podání špičkových českých hudebníků
15.30 – SKOK – teplická folková skupina
17.00 – Justin Lavash – anglický kytarový mág, blues
Doubravka :
Sobota :

14.00 – Sissos – australské sesterské duo, folk, soul
15.15 – SKOK – teplická folková skupina
16.30 – Štěpán a Brigita - folkové duo z Prahy
Neděle :
14.00 – Eva Vargo - litvínovská písničkářka
15.30 – Marie Tilšarová - písničkářka z pod Řípu
17.00 – Troiss – worldmusic, jazz
Zahradní dům – jen sobota, v neděli se koná 6. Malá Paříž
U zámku 525/1, Teplice
Sobota :

15.00 – Gejza Sendrei – oblíbený teplický pianista
16.30 – Tři v klobouku – jazz, swing instrumental
18.30 – Gejza Sendrei
20.00 – Pavel Houfek, Eliška Jirsová a Kačka Špeciánová - kromě zpěvu se můžete těšit i na taneční vystoupení!
Neděle - 6. Malá Paříž :
15.00 - Big band Bonit - koncert k oslavě 40. výročí založení prestižního orchestru.
17.00 - Jula Baroš kvartet - vynikající teplický jazzový trumpetista se svou skupinou.
19.00 - Sissos - australské sesterské duo, které si rozhodně nenechte ujít.
20.00 - Brigita a Štěpán - folkové duo z Prahy.
U Broka :
U Nových lázní 1179/15, Teplice
Sobota :

15.00 – Olda Holub – teplický muzikant a fotograf
17.00 – Pavel Houfek, Eliška Jirsová a Kačka Špeciánová
18.30 – Štěpán a Brigita – folkové duo z Prahy
20.30 – Lucia Chugai – výborná jazzová zpěvačka
Neděle :
15.00 – Album – teplicko-chomutovská bluegrassová formace
17.00 – Eva Vargo – litvínovská písničkářka
19.00 – Marie Tilšarová – písničkářka z pod Řípu
20.30 – Sarah & The Adams - skvělý autorský folk
Pod lampou – jen neděle, v sobotu jsou v Šanovském parku Živé Teplice
Lípová 337/10, Teplice
Neděle :

15.00 – Justin Lavash – anglický kytarový mág, blues
17.00 – Marie Tilšarová - písničkářka z pod Řípu
18.30 – Eva Vargo – litvínovská písničkářka
20.00 – Gerald James Clark - jihoafrický kytarista a zpěvák
Bavte se.

 

DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM:

 

MĚSTO TEPLICE

 

  

VARIA s.r.o.